Koduväljakul mänginud Crystal Palace pääses 48. minutil Joe Ledley väravast juhtima ning kuigi veerand tundi hiljem jäi Liverpool James Milneri eemaldamise järel veel ka vähemusse, suutsid külalised võidu välja võidelda. 72. minutil lõi Roberto Firmino viigivärava ja lõpuminutil realiseeris Benteke penalti.

Liverpool on nüüd 44 punktiga seitsmes ja vaid kolme silma kaugusel Manchester Unitedist, kes kaotas täna üllatuslikult võõrsil West Bromwichile 0:1. Kodumeeskonna võiduvärava lõi Salomon Rondon teise poolaja keskel. United jäi juba avapoolaja 26. minutil vähemusse, sest Juan Mata oskas paari minuti jooksul kaks kollast kaarti teenida.

FULL-TIME West Brom 1-0 Man Utd. Rondon’s strike gives the Baggies a first #BPL home win against 10-man Utd #WBAMUN pic.twitter.com/4VFY6oQddK