Liverpool otsustas Anfieldil peetud kohtumises mängu saatuse viimase kaheteistkümne minutiga, mil löödi kolm väravat. Fernando Torres sai lõpuks kirja kaks, kapten Steven Gerrard ja Peter Crouch ühe värava.

Bobo 88. minuti värav andis teises sama alagrupi mängus Beskitasele Istanbulis 2:1 võidu Marseille üle. Enne viimast vooru on Portol 8, Marseille`l ja Liverpoolil 7 ning Beskitasel 6 punkti.

Kahe nädala pärast on vastamisi Marseille — Liverpool ning
Porto — Besiktas.

B-alagrupis alistas Londoni Chelsea võõrsil kindlalt 4:0 Rosenborgi ja kindlustas pääsme play-offi. Didier Drogba lõi kaks, Alex ja Joe Cole ühe värava.

Schalke 04 sai Hispaanias Valencia käest teenitud viigipunkti (0:0) ja peab nüüd edasipääsu kindlustamiseks võitma viimases voorus kodus Rosenborgi. Norralasi rahuldab seejuures play-offi pääsuks Saksamaal viik.

C-alagrupis säilitas edaspääsulootused Bremeni Werder, kes alistas Madridi Reali 3:2. Olymkpiakos võitis samal ajal võõrsil itaallaste Lazio 2:1 ja vajab viimases voorus veel vaid viiki kodus Bremeni vastu. Realil ja Olympiakosel on enne viimast vooru 8, Bremenil 6 ja Laziol 5 punkti.

D-alagrupis võitis Glasgow Celtic Šotimaal vahetusmängija Massimo Donati lisaminutite väravast Donetski Šahtari 2:1. Benfica ja AC Milan tegid 1:1 viigi. Viimases voorus peab Šahtar võitma kodus kindlasti Benfica, Celticul piisab edasipääsu kindlustanud AC Milani vastu viigist.