Liverpooli väravad lõid Fernando Torres (2), Xabi Alonso (2), Ryan Babel ja Andrei Voronin.

Newcastle United võitis tänu Michael Oweni 88. minuti väravale koduväljakul Wigani 1:0.

Evertoni 2:1 võidumängus Boltoni vastu lõi võitjate poolel ühe värava ka alles kolmapäeval Middlesbrough`st 11,25 miljoni naelsterlingi eest ostetud ründaja Yakubu.

Kuidagi ei suuda uuel hooajal edukalt esineda Tottenham, kes mängis täna maha 2:0 ja 3:1 eduseisu ning viigistas võõrsil Fulhamiga 3:3. Viigivärava lõi kodumeeskonnale viimasel minutil Diomansy Kamara.

Manchester United omas täna koduväljakul Sunderlandi üle selget ülekaalu, kuid võimaluste realiseerimisega on tiitlikaitsjad endiselt raskustes. Sunderland suudeti maha murda alles 72. minutil Louis Saha väravast.

Liverpoolil ja Chelseal on liidritena 10 punkti 4-st mängust. Evertonil on 10 punkti 5-st mängust. Tiitlikaitsja ManU on viie mänguga kogunud 8 punkti.