Soomlane Sami Hyypiä lõi viie päeva jooksul teise omavärava ja Liverpool jäi 13. minutil kaotusseisu. Kaheksa minutit enne kohtumise lõppu lõi Bobo 2:0, lõppseisu vormistas Liverpooli kapten Steven Gerrard.

Teises A-alagrupi mängus tegid Marseille ja Porto Prantsusmaal 1:1 viigi. Kahe vooru järel on Marseille`l 7, Portol 5, Besiktasel 3 ja Liverpoolil 1 punkt.

Kaks väravat Alberto Gilardinolt ja Clarence Seedorfilt aitasid tiitlikaitsja AC Milani 4:1 võidule seni täiseduga jätkanud Donetski Šahtari vastu. Benfica võitis teises sama alagrupi mängus Lissabonis Celticu 1:0 tänu Óscar Cardozo viimaste minutite väravale.

Milanil ja Šahtaril on nüüd 6 ning Benfical ja Celticul 3 punkti.

Madridi Real oli veel 25 minutit enne kohtumise lõppu 1:2 kaotusseisus Olympiakose vastu, kuid kaks Robinho ja üks Balboa tabamus andsid hispaanlastele lõpuks 4:2 võidu. Alates 13. minutist mängis Olympiakos seejuures Vassilis Torosidise eemaldamise järel kümnekesi.

Teises C-grupi mängus võitis Bremeni Werder kodus Lazio 2:1. Realil on nüüd 7, Olympiakosel 4, Werderil 3 ja Laziol 2 punkti.

Chelsea alistas B-alagrupis tänu Florent Malouda ja Didier Drogba väravatele Schalke 2:0, norralaste Rosenborg üllatas koduväljakul Valenciat 2:0 võiduga.

Chelseal on 7, Rosenborgil 4, Valencial ja Schalkel 3 punkti.