Brendan Rodgersi hoolealused võtsid 20. minutiks sisse 2:0 eduseisu, kuid 7 minutit hiljem särasid tablool juba viiginumbrid 2:2.

Daniel Sturridge viis Liverpooli 36. minutil 3:2 ette, kuid sellelegi oli Swanseal 48. minutil Wilfried Bony penalti näol vastus olemas.

Võiduvärava lõi Liverpoolil 74. minutil Jordan Henderson, kes lõi väravaks puurivaht Michel Vormist tagasi põrkunud palli. Henderson oli löönud ka Liverpooli 2:0 juhtvärava. Skoori avas 3. minutil Daniel Sturridge.

67. minutil kukkus karistusalas Liverpooli ründaja Luis Suarez pärast õrna kontakti Jose Canasega, aga kohtunik kodumeeskonnale 11 meetri karistuslööki ei andnud.

Liverpool jätkab tabelis neljandal kohal 56 punktiga. Liidril Chelseal on koos 60 silma, Arsenal on 59 punktiga teine ja Manchester City 57 punktiga kolmas. Swansea on 28 punktiga 12. positsioonil.

Teises mängus alistas tabeli kaheksas meeskond Newcastle United kodus 1:0 Aston Villat, kes jätkab 13. kohal.