Liverpooli avavärava lõi Dirk Kuyt 19. minutil, see oli ühtlasi hollandlase esimene värav Liverpooli eest. 79. minutil vormistas Xabi Alonso lõppseisu 2:0, lüües palli oma platsi poolelt Newcastle`i väravasse!

Luis Garcia lõi korra kohtumise jooksul posti, Newcastle nõudis kahel korral penaltit, mida väljakukohtunik aga ei määranud. Esmalt arvasid Newcastle`i mängijad, et Danny Agger tegi ründaja Shola Ameobi vastu vea, teisel juhul väitsid külalismeeskonna mängijad, et Jamie Carragher mängis karistusalas käega.

5. vooru järel on Liverpoolil Inglismaa jalgpalli meistriliigas 7 punkti, mis annab 9. koha, Newcastle on 6 punktiga kümnes. Liidermeeskond Portsmouth on kogunud 13, Manchester United ja Chelsea 12 silma.

Järgmisel neljapäeval seisab Eesti meistriliiga liidermeeskonnal FC Levadial Inglismaal ees UEFA Cupi 1. ringi korduskohtumine Newcastle Unitedi vastu.