Lindpere tööandja Tromsö jäi võõral väljakul Kristiansand Starti vastu 0:2 kaotusseisu, enne kui eestlane avapoolaja lõpus kaotusseisu vähendas, vahendab soccernet.ee

Ruben Yttergard Jenssenilt söödu saanud Lindpere spurtis kaitseliini selja taha ning lõi palli kümne meetri pealt väravavahist mööda.

Sellest hoolimata tuli vastu võtta 1:3 kaotus, kuna Start lõi teise poolaja alguses ka kolmanda värava ning tagatipuks jäi Tromsö väljakule kümnekesi.

Jääger ja Aalesund võitsid võõral väljakul minimaalse paremusega Piiroja klubi Fredrikstadi. Ainus värav sündis teise poolaja alguses ning kuigi Fredrikstad teenis 13 nurgalööki külaliste üheainsa vastu ning Piirojagi pääses korduvalt löögile, ei õnnestunud neil Aalesundi väravalukku lahti murda.

Piiroja arvele jäi 77. minutil teenitud kollane kaart. Kõik kolm täna väljakul käinud "Norra eestlast" tegid kaasa kogu kohtumise.

Eelmisel hooajal alles üleminekumängude järel kõrgliigasse püsima jäänud Aalesund on tänavu sealsetest eestlaste klubidest kõige edukam olnud. Kuue mänguga teenitud 9 punkti annavad neile viienda koha.