Mängu väravad löödi ära juba kohtumise esimese 20 minutiga - esmalt viis Diego Costa Chelsea 11. minutil juhtima, ent peagi teenis Sadio Mane Southamptonile penalti, mille realiseeris Dusan Tadic.

Esineliku ehk Meistrite liiga koha eest võitlev Manchester United sai täna üliolulise võidu kodus Tottenhami vastu. 3:0 võidumängus tegid esimese pooltunni jooksul skoori Marouane Fellaini, Michael Carrick ja Wayne Rooney. Päeva kolmandas mängus alistas Everton Newcastle`i samuti 3:0.

Chelseal on nüüd 64 punkti. Londoni tippklubile järgnevad ühe mängu enam pidanud tiitlikaitsja Manchester City (58), Arsenal (57) ja Manchester United (56). Liverpoolil, kellel on analoogselt Chelseale üks mäng varuks, on 51 ning Tottenhamil ja Southamptonil 50 silma.