JK Tallinna Kalev pidi leppima 1:5 (0:3) kaotusega FC Levadia vastu. Mäng algas Kalevile juba kehvasti, sest 4. minutil tegi omavärava Janis Skvorcovs, järgnes kübaratrikk Indrek Zelinski poolt (21., 43., 67. minutil) ja Levadia võidu viimistles 86. minutil Tarmo Kink. Kalevi eest lõi ainsa värava Juri Tiismann 63. minutil.

Sillamäel peeti väravaterohke kohtumine, mis lõppes JK Sillamäe Kalevi ja Narva JK Transi 4:4 (2:1) viigiga. Väravad sillamäelaste eest lõid Alo Dupikov 16., Sergei Vihrov 25. ning Aleksandr Zahharenkov 81. ja 87. minutil. Narva meeskonna skoori eest hoolitsesid Philipp Breytveyt 10. ja 48., Nikolai Lõsanov 58. ning Aleksei Mamontov 82. minutil. Platsilt saadeti 79. minutil kahe kollase kaardi pärast minema Transi mängija Aleksandrs Abramenko.

Tallinna FC TVMK võitis Eduard Ratnikovi (21.) ja Markus Jürgensoni (73. pen.) väravatega 2:1 (1:1) Nõmme JK Kaljut. Nõmmelaste ainsa värava lõi Ingemar Teever 40. minutil. Platsilt pidi 52. minutil kahe kollase tõttu lahkuma Nikolai Mašitšev TVMK meeskonnast.

Tartu JK Maag Tammeka külaskäik Pärnusse lõppes Pärnu JK Vapruse 1:2 (1:0) kaotusega.

Pärnakad alustasid väravatega 22. minutil, kui Oleg Kovalenko võrku sahistas, kuid Olari Perlini (57.) ja Rasmus Tomsoni (65.) väravad andsid võidu lõpuks külalismeeskonnale.

Kell 19.30 A. Le Coq Arenal alanud kohtumine Tallinna FC Flora ja Viljandi JK Tuleviku vahel võitis Flora seisuga 4:1 (2:0). Väravad lõid Flora eest Sergei Mošnikov 4., Oliver Konsa 41., Henri Anier 90. ja Jarmo Ahjupera 90.+1. Viljandi eest lõi värava Jürgen Henn 54. minutil.