30. mänguminutil eemaldati platsilt Levadia väravavaht Sergei Lepmets väljaspool karistusala käega mängu eest. Poolaja lõpul saadeti platsilt minema ka TVMK poolkaitsja Sergei Terehhov, sest ta lõi küünarnukiga Konstantin Nahki, kirjutab etvsport.ee.

55. minutil tehti väravalöömisega algust, kui Aivar Anniste realiseeris TVMK kasuks penalti. Natuke aega hiljem jäid Levadia read veel hõredamaks, sest teise kollase kaardi tõttu lahkus mängust Nikita Andrejev.

87. minutil lõi värava Sergei Jegorov ning 89. minutil sahistas võrku Nikolai Mašitšev.

Teistes mängudes võitis Narva Trans 4:1 Viljandi Tulevikkut ja Nõmme Kalju oli 2:1 parem Tallinna Kalevist. Sillamäe Kalev noppis võidu 3:1 Pärnu Vapruse koduväljakult.

Tartus toimunud hilisemas mängus jäi kodumeeskond Maag Tammeka alla 1:3 FC Florale.