Teistes mängudes võitis FC Flora võõral väljakul Nõmme JK Kalju koguni 7:1, ehkki jäi 11. minutil pärast Martin Reimi eemaldamist kümnekesi, lisaks ei realiseerinud Martin Vunk 56. minutil penaltit (37. Ingemar Teever — 13. Martin Vunk, 26., 81. Siksten Kasimir, 33., 38. Jarmo Ahjupera, 35. Henri Anier, 90.+3. Ken Kallaste).

Narva JK Trans ei suutnud koduplatsil enamat 0:0 viigist JK Tallinna Kalevi vastu.

Tartu JK Maag Tammeka alistas kodustaadionil Sillamäe JK Kalevi 2:0 (50. Mihkel Mikheim, 83. Kristjan Tiirik) ja Pärnu JK Vaprus jäi kodus suurelt 1:5 alla FC TVMK-le (89. Maido Pakk — 54. Sergei Terehhov, 61. Sergei Jegorov, 64. Oliver Konsa, 86. Aleksandr Kulatšenko, 90.+2. Vladislav Gussev).