Eesti valitsev meister FC Levadia jäi Kadrioru staadionil 1:2 alla Liepaja Metalurgsile. Mindaugas Kalonas viis 46. minutil külalised juhtima, 65. minutil Tarmo Kink küll viigistas, kuid kaks minutit hiljem otsustas mängu saatuse Antonio Ferreira värav.

Levadial on C-alagrupis 3-st mängust 2 punkti, millega kagatakse FK Žalgirisega 2.-3. kohta. Liepaja Metalurgsil on 8 punkti.

TVMK kaotas võõrsil FK Ventspilsile 2:3. Oliver Konsa viis küll avaminutil TVMK juhtima, kuid 23. minutiks oli juba kodumeeskond 3:1 ees. Vahetusmängija Viktors Dobrecovs suutis küll 84. minutil TVMK kaotusseisu vähendada, kuid viigiväravat lüüa Tallinna klubil enam ei õnnestunud.

TVMK on B-grupis kaotanud kõik mängud. Ventspilsil on 10 ja Panevežyse Ekranasel 4 punkti.