Külalismeeskond Hertha läks 9. minutil juhtima Liverpoolist laenul oleva Serbia poolkaitsja Marko Grujici väravast. Lukas Klostermanni peavärav nurgalöögist viigistas 24. minutil seisu.

Leipzigi olukord muutus raskemaks 63. minutil, kui teise kollase kaardiga saadeti duširuumi Marcel Halstenbrerg, kuid vähemusse jäämisest hoolimata viis Patrick Schick kodumeeskonna 68. minutil juhtima.

81. minutil tegi Ademola Lookman Leipzigi karistusalas saatusliku vea ning Poola ründaja Piatek vormistas penaltist lõppseisu 2:2.

28 vooru järel jätkab Leipzig 55 punktiga kolmandal kohal, jäädes teisel kohal asetsevast Dortmundi Borussiast maha kahe punktiga. Pärast koroonapausi kolmest mängust seitse punkti võtnud Hertha on kümnendal kohal.