Lampard palub Inglise fännidelt toetust

 (14)
Inglismaa jalgpallikoondise fännid
Reuters/Scanpix

Poolkaitsja Frank Lampard palus Inglismaa jalgpallifännidel kolmapäeval Tallinnas peetavas EM-valikmängus asuda oma rahvuskoondist toetama ja avaldas lootust, et ei kordu sama, mis võõrsil Andorraga mängus, kus fännid neid lihtsalt välja vilistasid.

Lampardi sõnul peavad fännid mõistma, et vile ja solvangud oma meeskonna aadressil ei aita Inglismaa koondist mitte vähimalgi määral, vahendab BBC Sport.

28-aastane Lampard on viimasel ajal saanud fännide pahameele objektiks, kuna on viimase 14 mänguga suutnud lüüa vaid ühe värava. “Selline see Inglismaa jalgpall juba kord on. Aasta tagasi valiti mind parimaks, nüüd…,” sõnas Lampard.

“Barcelonas toimunud Andorraga mängus näitasid meie fännid oma kibestumust, selle tunneb kohe ära. Eesti on aga parem meeskond kui Andorra, see peab algusest peale kõigile selge olema. See saab olema raske mäng. Fännid peavad mõistma, et kui me 15 minutiga eduseisus pole, siis ei ole see veel maailma lõpp.”

“Ainuke asi, mis lõpuks loeb, on kolm võidupunkti. Tahame mängida hästi ja selleks oleks vaja kiiret väravat,” lisas Lampard, kutsudes samas fänne üles kannatlikkusele.

Inglismaal läks Andorraga mängus esimese väravani jõudmiseks 54 minutit, lõpuks võideti 3:0.

Eesti võtab valikgrupis neljandaks langenud Inglismaa koondise vastu sel kolmapäeval Tallinnas.

E-alagrupi tabeliseis:

meeskond mänge punkte
Horvaatia 6 16
Venemaa 6 14
Iisrael 7 14
Inglismaa 6 11
Makedoonia 7 7
Eesti 6 -
Andorra 6 -

Futboliit (talgpall)