Kylian Mbappe soovib PSG-st lahkuda

 (6)
Kylian Mbappe soovib PSG-st lahkuda
Kylian Mbappe CHRISTOPHE SAIDI/SIPA

Ajalehe The Sunday Times andmetel on 21-aastane Prantsusmaa jalgpallitäht Kylian Mbappe andnud Pariisi Saint-Germainile teada, et soovib järgmisel suvel võistkonnast lahkuda.

Mbappe praegune leping Pariisi klubiga lõppeb 2022. aasta suvel, mis tähendab, et järgmisel suvel on PSG-l veel võimalus prantslase eest kopsakas summa teenida. PSG pidi 2018. aastal käima Monacole Mbappe eest välja ligi 180 miljonit eurot.

Väidetavalt tunneb Mbappe peamiselt huvi Hispaania kõrgliiga ja Premier League'i vastu. Ründajat on varasemalt seostatud nii Madridi Reali kui Manchester Cityga. Lisaks on Inglismaa klubidest mängumehele silma peale pannud ka FC Liverpool ja Manchester United.

21-aastane Mbappe on PSG särgis käinud platsil 124-s kohtumises, mille jooksul on ta löönud 90 väravat. Ta on tulnud PSG-ga kolmekordseks Prantsusmaa meistriks ning võitnud mitmeid väikseimaid karikaid. Tänavu aitas ta koduklubi esmakordselt Meistrite Liiga finaali. Prantsusmaa koondisega tuli tähtmängija 2018. aastal maailmameistriks.

Futboliit (talgpall)