Kurikuulus Mario Balotelli on tippklubis saamas uut suurt võimalust

 (5)
Mario Balotelli mängib teist hooaega Nice'i ridades.
Mario Balotelli mängib teist hooaega Nice'i ridades.Foto: ERIC GAILLARD, Reuters/Scanpix

Aastate jooksul erinevate pahandustega leheveergudele jõudnud Itaalia jalgpalliäss Mario Balotelli mängib praegu teist hooaega järjest Prantsusmaa kõrgliigas Nice'i ridades. Siiski kirjutatakse, et 27-aastane Balotelli on saamas absoluutsel tipptasemel uut võimalust.

Inglismaa meedia kirjutab, et sel hooajal Nice'i eest kõikide sarjade peale 24 mängu pidanud ja 18 väravat löönud ründeässa soovib enda ridadesse Itaalia tipptiim Torino Juventus.

Balotelli praegune kontraht Nice'iga kehtib käimasoleva hooaja lõpuni ning seejärel on tal võimalus vabaagendina klubi vahetada.

Väidetavalt on Juventus valmis pakkuma Balotellile viie aasta pikkust lepingut. Tehing peaks saama võimalikuks tänu Juventuse ning Balotelli agendi Mino Raiola headele suhetele. Raiola on hiljuti Juventusesse aidanud Blaise Matuidi ja Moise Kean'i.

Juventuses hakkaks Balotelli esiründaja koha eest võitlema Argentina ässa Gonzalo Higuainiga.

Aastate jooksul Itaalia koondist 33 korda esindanud Balotelli on klubikarjääri jooksul kandnud Lumezzane, Milano Interi, Manchester City, AC Milani, FC Liverpooli ja Nice'i särke.

Futboliit (talgpall)