Kotenko mängu jälgis uue klubi vaatleja

 (5)
Artur Kotenko
Foto: DELFI

Sel aastal alles teist korda Eesti koondise särki kandnud Artur Kotenkol Moldova vastu kuigi palju tööd ei olnud, aga tema nullimängu käis vaatamas ka võimaliku uue klubi vaatleja.

Möödunud hooajal Norra esiliigas Sandnes Ulfi ridades mänginud ja teise liigasse kukkunud Kotenko ei jätka seal enda sõnul mitte mingil juhul, kirjutab soccernet.ee

“Meil oli klubiga selline leping, et kui langeme esiliigast välja, siis lõppeb ka leping,“ lausus väravavaht pärast Moldova alistamist.

Ta ei tahtnud võimalikke uusi variante veel avalikustada, kuid oli oma karjääri jätkumises välismaal üsna kindel. Tema sõnul käisid ühe klubi vaatlejad ka koondisemängu jälgimas.

Hoolimata sellest, et Ulfiga langeti Norra esiliigast välja, peab Kotenko Norras veedetud aega väärtuslikuks, kuna sai seal palju mängupraktikat ja kogemusi. Samas tunnistas ta, et see on mõjutanud tema koondisekarjääri.

Kotenko arvas, et sellist konkurentsi nagu hetkel Eesti koondise väravavahi kohale on, pole varem olnud.

„Konkurents on väga teretulnud. See sunnib veel paremini mängima ja treenerile silma jääma,“ pidas ta seda aga hoopis positiivseks.

Järgmisele mängule Leeduga sõidab Kotenko küll kaasa, aga vaatab mängu pingilt. Siis seisab väravasuul Saaremaalt pärit Mihkel Aksalu.

Futboliit (talgpall)