Kolm Bundesliga klubi liiget andsid positiivse koroonatesti

 (3)
Kolm Bundesliga klubi liiget andsid positiivse koroonatesti
FC Kölni mängijad. Pilt on illustratiivne.Foto: Imago Sport/Scanpix

Saksamaa jalgpalli Bundesliga võistkond FC Köln teatas, et kolm nende klubi liiget on andnud positiivse koroonaviiruse testi. Sellest hoolimata treeninguid ei peatata ja endiselt valmistutakse hooaja jätkumiseks.

Kölni teates seisis, et nakatunud inimeste nimesid ja seda, kas tegu oli mängijate, treenerite või ametnikega, ei avalikustata.

Kolm nakatunut pandi 14 päevaks karantiini. Klubi sõnul pole neist kellelegi COVID-19 sümptomeid.

"Varasemad abinõud ja pidev testimine on ennast tõestanud, seega saame probleemidega tegeleda individuaalselt," ütles FC Kölni peamänedžer Horst Heldt.

Bundesliga on juba mõnda aega soovinud mängudega jätkata 9. mail, aga valitsus pole veel rohelist tuld andnud. Seega sihitakse pigem 16. või 23. maid.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Futboliit (talgpall)