Koeman: Manchester United ei vääri Van Gaali vallandamise tõttu karikavõitu


Louis Van Gaal ja Ronald Koeman
Louis Van Gaal ja Ronald KoemanAFP

FC Southamptoni jalgpalliklubi peatreener Ronald Koeman kritiseeris Manchester Unitedi juhte, kes otsustasid Louis Van Gaali vallandada pärast FA Cupi võitu.

Kuigi kahe hollandlase omavahelised suhted ei ole kaugeltki head, astus Koeman Van Gaali kaitseks välja, kirjutab ajaleht Mirror.

"Olen jälginud Louisi ja Jose Mourinho teemat distantsilt. Oleme saanud mitu kuud lugeda, kuidas Mourinho on juba Manchester Unitediga ametis. Kui Louisile teatati tema vallandamine tõesti alles pärast FA Cupi finaali, siis ei vääri Manchester United kui klubi seda tiitlit," sõnas Koeman.

Southamptoni juhendaja arvates on ilmselge, et Unitedil käisid Mourinhoga läbirääkimised juba mitu kuud tagasi. "Louis pandi tohutu surve alla kuudeks. Seetõttu ma väga imetlen, kuidas ta oma väärikuse säilitas. Mõistagi on ka meil ütlemist olnud ja ma olen vahel mõelnud, et Louis oleks pidanud midagi teisiti tegema, kuid Louis on Louis. Igatahes mulle tundub, et ta tegi selle tohutu surve all head tööd, võites sellise suure tiitli nagu FA Cupi," lisas Koeman.

Futboliit (talgpall)