Liverpool asus kohtumist Roberto Firmino 59. ja Adam Lallana 70. minuti väravatest 2:0 juhtima, ent Sam Allardyce'i juhendatav külalismeeskond suutis viimasel kümnel minutil kaks väravat tagasi lüüa. 82. minutil tegi esmalt seisuks 1:2 Adam Johnson ning seitse minutit hiljem seadis viigi jalule Jermaine Defoe.

Liverpooli karismaatiline juhendaja Jürgen Klopp jäi tänasest mängust eemale, sest teda tabas pimesoolepõletik.

Tottenham Hotspur oli samal ajal tänu Kieran Trippieri 64. minuti väravale 1:0 parem Watfordist.

Võit kergitas Tottenhami (48 p) liigatabelis teiseks, vahe liider Leicester Cityga on jätkuvalt viis punkti. Liverpool (35 p) jätkab kaheksandana, Watford (33 p) kümnendana ja Sunderland (20 p) üheksateistkümnendana.