Klopp enne teist Augsburgi-mängu: oleme teadlikud nende kvaliteedist ja keskendume mängule 100-protsendiliselt

 (2)
Jürgen Klopp
Jürgen KloppFoto: Carl Recine, REUTERS

Liverpooli jalgpalliklubi peab homme, vaid kolm päeva enne Inglise liigakarika finaali Manchester City vastu, Euroopa liiga 1/16-finaali korduskohtumise Augsburgiga.

Biitlite sünnilinnaklubi loots Jürgen Klopp plaanib olulisest nädalavahetusest hoolimata ka homme oma parimat koosseisu mängitada.

"See on päris lihtne: kui sa mõtled enne esimest sammu teisele sammule, kukud sa pikali," selgitas sakslane.

"Peame olema täielikult keskendunud sellele mängule. Võtame kõiki mänge 100-protsendilise pühendumusega. Meid on ees ootamas finaal, kuid see ei toimu homme. Homne mäng on huvitav ja oluline."

"Keskendume (Euroopa liigas) järgmisesse ringi pääsemisele. Meil on nii mõndagi eelmisest kohtumisest õppida - ootused sel turniiril on kõrged."

"Peame keskenduma oma mängule. Augsburg pole lihtsalt vasturünnakutele keskenduv meeskond. Oleme teadlikud nende kvaliteedist," tunnustas Klopp vastaseid.

Kui enne tänast pressikonverentsi spekuleeriti Inglismaal, et äsja vigastuspausilt naasnutele ehk Daniel Sturridge'ile ja Philippe Coutinhole annab Klopp enne liigafinaali puhkust, siis endine Dortmundi loots lükkas selle väite ümber.

Seotud lood:

"Selline mäng on neile, kes pole pikka aega mänginud, äärmiselt oluline õige rütmi leidmiseks," sõnas ta.

Klopp kinnitas, et vigastuse või haiguse tõttu jäävad homsest mängust eemale nii Adam Lallana, Joe Allan kui ka Dejan Lovren.

Liverpooli ja Augsburgi avamäng lõppes Saksamaal väravateta viigiga.

Futboliit (talgpall)