Klavanil oli sel suvel 3 pakkumist Premier League'ist, 2-3 pakkumist Bundesligast, lisaks Türgist ja lõpuks ka Itaaliast

 (13)
Ragnar Klavan jagab Eesti-Maroko kohtumise eel autogramme
Ragnar Klavan.Foto: Priit Simson

Reedel senise koduklubi FC Liverpooli särgi Itaalia tiimi Cagliari oma vastu vahetanud Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan tunnistas Eesti ajakirjanikele, et sel suvel sai ta pakkumisi palju.

“Inglismaalt oli 3 pakkumist, Saksamaal 2-3 pakkumist. Lisaks oli huvi Türgist ja viimasel hetkel veel Itaaliast,“ avaldas Klavan. Keskkaitsja sõnul lükkas ta eelnevad pakkumised kõik ise tagasi, kuid Cagliari oma otsustas ta vastu võtta, kuna see puudutas tema jaoks kõiki olulisi komponente. Loe Klavani klubivahetuse põhjustest lähemalt siit.

Täpsemalt Klavan huviliste nimesid ei avaldanud, kuid meediast on varasemalt läbi käinud Newcastle Unitedi ja Istanbuli Fenerbahce ostusoov.

Samamoodi ei soovinud Klavan täpsustada, kas Liverpool pakkus talle lõpuks uut lepingut. “Ei sooviks detailidesse minna. Võib vastata nii ei kui ka jah. Jalgpallis liiguvad asjad kiirelt. Ühel päeval paistab päike ja teisel sajab vihma,“ märkis ta omalt poolt.

Futboliit (talgpall)