Koduväljakul mänginud Cagliari pääses juhtima juba 8. minutil, kui värava lõi Giovanni Simeone. Külaliste viigiväravat tuli oodata 93. minutini, mil pall jäi tsenderduse järel Cagliari karistusalasse vabalt põrkama ning esimesena selleni jõudnud Luis Alberto saatis nahkkera võrku.

Kulus veel viis minutit ning siis jäid Cagliari mehed järjekordselt tsenderduse puhtaks löömisega hätta ning lasid Felipe Caicedol peaga 2:1 võiduvärava lüüa.

Klavan tegi taas kaasa terve mängu ning otsest süüd eestlasel kummagi värava juures ei olnud. 32. minutil sai eestlane ka kollase hoiatuskaardi.

Cagliaril lõppes tänasega 13-mänguline kaotusteta seeria, kuid nad püsivad 29 punktiga kõrgel viiendal kohal. Neid edestavad tiitlikaitsja Torino Juventus ja Milano Inter, kellel on võrdselt 39 silma, Lazio 36 ja AS Roma 32 punktiga.