Tšehhi meistermeeskond võitis teisipäeva õhtul teise eelringi korduskohtumises võõrsil Bosnia klubi Željeznicar 2:1. Nädal varem oli kodus oldud parem numbritega 4:3.

Plzeň pääses võõrsil juba 5. minutil Tomaš Wagneri tabamusest juhtima. 20. minutil jäädi pärast Vaclav Prochazka punast kaarti vähemusse, ent viis minutit hiljem kasvatas Milan Petržela eduseisu. 45. minutil vähendas kodumeeskond kaotusseisu, ent ühemehelisest ülekaalust hoolimata enamat ei suutnud.

Plžeň on 1911. aastal asutatud klubi, mis 2011. aastal tuli esmakordselt Tšehhi meistriks. Saavutust korrati tänavu. Lisaks on klubil eelmisest neljast hooajast ette näidata ka kaks Tšehhi karikat.

Pärast 2011. aasta meistritiitlit pääseti järgnenud hooajal Meistrite Liiga play-offi, kus võideti Taani kubi FC Kopenhaagen. Tänu sellele osaleti alagrupiturniiril, kus saadi alagrupis kolmas koht FC Barcelona ja AC Milani järel ning Borissovi BATE järel. Seejuures mängiti kodus Milaniga 2:2 viiki. Barcelonale kaotati kodus 0:4, võõrsil 0:2.

Mullu jõuti läbi eelringide Euroopa Liiga alagrupiturniirile, kus saadi oma grupis esikoht nimeka Hispaania klubi Madridi Atletico, Portugali klubi Academica ja Iisraeli klubi Tel Avivi Hapoel ees. Play-offi avaringis alistati itaallaste Napoli, teises kaotati türklaste Istanbuli Fenerbahcele.

Klubi praeguses koosseisus on vaid Tšehhi ja Slovakkia mängijad. Viimasel ajal Tšehhi koondist esindanud mängijatest kuuluvad meeskonda kaitsjad David Limbersky, Vaclav Prochazka ja František Rajtoral, poolkaitsjad Daniel Kolar ja Vladimir Darida, ründaja Stanislav Tecl. Samuti mängivad meeskonnas Slovakkia koondislased Marian Cišovsky, Marek Bakoš ja Michal Duriš.