Juventuse jalgpallitähe tüdruksõbra hoiatav näide: see näitab, kui vähe me koroonaviirusest teame

 (13)
Juventuse jalgpallitähe tüdruksõbra hoiatav näide: see näitab, kui vähe me koroonaviirusest teame
Paulo DybalaFabrizio Carabelli / IPA//SIPA

Itaalia jalgpalliklubi Torino Juventuse argentiinlasest ründaja Paulo Dybala tüdruksõber Oriana Sabatini arvas negatiivse testi põhjal, et on koroonaviirusest paranenud. Loetud päevad hiljem tehtud kolmas test näitas aga midagi muud.

26-aastane Dybala avaldas 21. märtsil, et on koos tüdruksõbra Sabatiniga nakatunud koroonaviirusesse. "21. märtsil tegime koos Pauloga koroonaviiruse testi, mis andis positiivse vastuse. Kolm päeva tagasi lasime end uuesti testida, mis näitas, et oleme viirusest paranenud," rääkis Sabatini reedel sotsiaalmeedia vahendusel. "Neljapäeva hommikul testisin end juba kolmandat korda, mis näitas, et ma olen ikkagi veel koroonaviirusesse haigestunud. Ma ei tea, kuidas see võimalik olen. See näitab, kui vähe me koroonaviirusest ikkagi teame."

Dybala ja Sabatini arvasid, et said koroonaviiruse Dybala tiimikaaslaselt Daniele Ruganilt, kelle positiivsest koroonaproovist teatas Juventus 11. märtsil. "Tundub, et siiski eksisime. See on kummaline, sest sellest on möödas ikka üle 15 päeva, kui me Ruganiga kohtusime ja viirusesse nakatusime. Ma ei mõista, kuidas me jätkuvalt haiged oleme."

"Me tunneme end hästi ja sümptomeid meil enam pole. Loomulikult püsime edasi kodus ja palume seda teha ka kõigil, kes kahtlevad, kas 15 päeva on ikka piisav (viiruse välja ravimiseks). Hoidke end ja oma lähedasi," lisas argentiinlanna. "Kes vähegi kahtlustavad, et neil on viirus, püsigu kodus."

Juventuses on teadaolevalt kolm koroonaviirusesse haigestunud mängijat. Lisaks Dybalale ja Ruganile on nakatunud veel prantslane Blaise Matuidi.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)