Järjekordne Juventuse tähtmängija haigestus koroonasse

 (11)
Järjekordne Juventuse tähtmängija haigestus koroonasse
Paulo DybalaFoto: Laurent Cipriani, AP

Torino Juventuse jalgpalliklubi andis teada, et meeskonna argentiinlasest ründetähel Paulo Dybalal tuvastati koroonaviirus.

Alates 11. märtsist kodus isolatsioonis viibival Dybalal küll ühtegi sümptomit pole ning mehe tervis on klubi teatel hea, aga koroonaviiruse test andis siiski positiivse vaste. Dybala avaldas, et ka tema tüdruksõbra Oriana Sabatini test oli positiivne. "Õnneks oleme mõlemad perfektses konditsioonis."

26-aastane Dybala on kolmas koroonaviirusesse nakatunud Juventuse mängumees. Lisaks argentiinlasele on haigestunud prantslasest keskväljamees Blaise Matuidi ja itaallasest keskkaitsja Daniele Rugani.

Itaalias, kus 9. märtsil peatati kogu sporditegevus, on viirusesse nakatunuid laupäeva õhtuse seisuga 53 578, kellest 6072 on paranenud. Elu on ohtlikule viirusele kaotanud Itaalias 4825 inimest.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)