Külalised pääsesid juhtima 14. minutil, kui Erick Pulgar realiseeris penalti. Milani lootused võidu eest võidelda said tõsise tagasilöögi teise poolaja kümnendal minutil, mil nende mängumees Mateo Musacchio saadeti Franck Ribery vastu tehtud vea eest platsilt minema.

66. minutil kasvatas Gaetano Castrovilli Fiorentina eduseisu ja tosin minutit hiljem tegi Ribery juba seisuks 3:0. Kolmas värav võinuks sündida ka pisut varem, kuid Federico Chiesa ei suutnud 70. minutil penaltipunktil Gianluigi Donnarummi üle mängida. Milani auvärava lõi Rafael Leao lõpuminutitel.

Itaalia meedia teatel on 16. kohale langenud Milani peatreeneri Marco Giampaolo tool juba tõsiselt kõikuma löönud. Fiorentina jätkab 9. kohal.