Itaalia spordiminister vihjas, et Klavani ja Tunjovi hooaeg võib juba läbi olla

 (2)
Itaalia spordiminister vihjas, et Klavani ja Tunjovi hooaeg võib juba läbi olla
Staadionitöötaja Parma ja SPAL-i mängul 8. mail. Mängijad valmistusid mängima, kui tuli teade hooaja pooleli jätmisest.Foto: AP/SCANPIX

Itaalia spordiminister Vincenzo Spadafora ütles kolmapäeval, et peab kohaliku jalgpalli kõrgliiga jätkumist sel hooajal koroonapandeemia tõttu väga ebatõenäoliseks.

Eesti jalgpallurite Ragnar Klavani (Cagliari) ja Georgi Tunjovi (SPAL) hooaeg jäi pooleli 9. märtsil. Esimese Euroopa suurliigana jättis hooaja katki Prantsusmaa, väiksematest liigadest on sama teed läinud Holland ja Belgia.

"Minu hinnangul muutub Serie A jätkamise tee järjest kitsamaks... Kui ma oleks mõne klubi president, keskenduksin ma juba järgmisele hooajale," ütles Spadafora telekanalile La7.

"Need otsused Prantsusmaal ja Hollandis võivad sundida Itaaliat sama teed minema, misjärel oleks see juba kogu Euroopa tee."

Itaalia peaminister Giuseppe Conte on teatanud, et saapamaal leevendatakse eriolukorra meetmeid 4. mail ning spordimeeskonnad võivad treeninguid alustada 18. mail.

Serie A-s on veel jäänud pidada 12 vooru, lisaks on mitmetel klubidel jäänud mängimata kohtumisi varasematest voorudest. Tabelit juhib Torino Juventus ühe punktiga Rooma Lazio ees.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Futboliit (talgpall)