Itaalia jalgpalli suurkuju ja tema poeg nakatusid koroonasse

 (2)
Itaalia jalgpalli suurkuju ja tema poeg nakatusid koroonasse
Paolo MaldiniFoto: JUMANAH EL HELOUEH, REUTERS

Endine AC Milani mängumees, praegune klubi tehniline direktor Paolo Maldini ning tema poeg Daniel on nakatunud koroonaviirusesse.

AC Milani pressiteate kohaselt tunnevad mõlemad itaallased end siiski hästi. Nii 51-aastane Paolo kui klubi noortemeeskonda kuuluv 18-aastane Daniel on juba viimased kaks nädalat veetnud kodus isolatsioonis, aga püsivad karantiinis edasi nii kaua, kuni viirus on välja ravitud.

Paolo Maldini veetis kogu mängijakarjääri Milani ridades. Ta tuli klubi ridades seitsmekordseks Itaalia meistriks ning triumfeeris koguni viiel korral Meistrite Liigas. Itaalia koondisega jäid tal ihaldatud tiitlid napilt võitmata. Nii MM-il kui EM-il pääses ta korra finaali, kuid pidi mõlemal puhul koos kaasmaalastega vastaste paremust tunnistama.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)