Chelsea: 22-Ross Turnbull; 2-Branislav Ivanovic, 33-Alex, 26-John Terry, 18-Yuri Zhirkov; 13-Michael Ballack, 12-John Obi Mikel, 8-Frank Lampard; 39-Nicolas Anelka, 11-Didier Drogba, 15-Florent Malouda

Inter: 12-Julio Cesar; 13-Maicon, 6-Lucio, 25-Walter Samuel, 4-Javier Zanetti; 19-Esteban Cambiasso, 10-Wesley Sneijder, 8-Thiago Motta; 27-Goran Pandev, 9-Samuel Eto'o, 22-Diego Milito

------------------------------------

Esimene poolaeg (0:0)

Kohtumine algas võimaluste vaeselt ja ettevaatlikult. Esimesed kired kerkisid väljaku kohale veerandtunnise mängu järel kui ninapidi koos karjusid üksteisele "viisakusi" näkku Drogba ja Lucio.

Poolaja lõpus ehk viimased kümme minutit ohjas mängu ja lõi selgelt teravamaid momente Chelsea. Väravani siiski ei jõutud, mitu head tõrjet tegi Interi väravas seisev Julio Cesar. Hetkeseis sobib itaallastele, kuna kodus võideti 2:1.

Teises paaris, kus veerandfinalisti selgitavad Sevilla ja Moskva CSKA on avapoolaja järel seis 1:1. 39. minutil viis Tomaš Necid CSKA ette, kõigest kaks minutit hiljem Diego Perotti viigistas. Kuna avamäng lõppes sarnase tulemusega, siis on hetkel soolas lisaaeg.

Teine poolaeg (0:1)

Eto´o viis 78. minutil, suluseisulõhnalise olukorra järel, Interi 1:0 juhtima. Chelsea vajab nüüd vähemalt kahte väravat.

87. minutil teenis ebasportliku käitumise eest teise kollase kaardi ja eemaldamise Chelsea ründaja Didier Drogba. Kodumeeskond ei suutnudki skoorida ja langes Meistrite liiga kaheksandikfinaalis.

Sevillas pidi kodumeeskond samuti kaotuse vastu võtma. CSKA võitis Keisuke Honda 55. minuti väravast 2:1 ja jätkab kaheksa hulgas.

Kaheksast veerandfinalistist on selged kuus: Arsenal, Lyon, Inter, CSKA, Manchester United ja Müncheni Bayern.

----------------------------------

Eelinfo:

Avamäng Milanos lõppes Interi 2:1 võiduga, kuid kodus piisaks Chelsea'ile edasipääsuks ka 1:0 võidust. Chelsea ridadest puuduvad vigastuste tõttu Petr Cech, Ashley Cole ja Michael Essien.