Inglismaa jalgpalli "esikoomik" ületas taas uudisekünnise!

 (8)
Keskel Newcastle`i omanik Mike Ashley  (valge särgiga) kuulab Joe Kinneari
Keskel Newcastle`i omanik Mike Ashley (valge särgiga) kuulab Joe KinneariAFP

Newcastle Unitedi jalgpallidirektor Joe Kinnear on Inglismaal legendaarne mees. Kui suvel ei suutnud Kinnear oma klubi mängijate nimesid õigesti välja hääldada, siis nüüd üritas direktor osta jalgpallurit, kes juba mängib Newcastle`is.

Kinnear sattus naerualuseks ja ajas Newcastle`i fännid marru suvel, kui hääldas klubi staarmängija Yohan Cabaye nime kogemata "Yohan Kebabiks". Teisest Newcastle`i olulisest mängumehest Hatem Ben Arfast sai Kinneari suu läbi "Ben Afra" ja noormängijast Sammy Ameobist "Amamobi".

Nüüd sattus jalgpallidirektor taas uudistesse. Nimelt jäi talle septembrikuises League Cup`i mängus Birmingham City ja Swansea City vahel silma 22-aastane Shane Ferguson. Väljaande Sunday People`i andmetel teatas Kinnear Birminghami klubi ametnikele, et on Fergusoni ostmisest huvitatud. Piinlikuks muudab kogu loo asjaolu, et Ferguson on juba Newcastle`i jalgpallur ning on hetkel Birminghamis lihtsalt laenul.

"Birmingham City ametnik arvas algul, et Kinnear teeb nalja, kuid taipas peagi, et Kinnear tõesti ei tea, et Ferguson on Newcastle`i mängija," kirjutas Sunday People.

Futboliit (talgpall)