Chelsea kohtus kodumurul Wiganiga ja läks Nicolas Anelka tabamusest 6. minutil 1:0 juhtima ning 32. minutil tegi Frank Lamprd penaltist juba 2:0.

Enne seda jäi Wigan kümnekesi, sest punase kaardi sai Gary Caldwell.

Teisel poolaja tegi esmalt Salomon Kalou 54. minutil 3:0 ja kolm minutit hiljem Anelka 4:0 ning Stamford Bridge'il pidu tõenäoliselt juba käib.

Väravatesadu aga jätkus - kübaratriki tegi Didier Drogba, kes oli täpne 63., 68. (penaltist) ja 80. minutil. Viimase värava lõi 90. minutil Ashley Cole.

ManU mängis samuti kodus ja vastaseks oli Stoke City. Selles mängus oli avapoolaja järel seis 2:0.

Skoori tegid Darren Fletcher 30. ja Ryan Giggs 38. minutil.

54. minutil ManU eduseis suurenes veelgi, kui Danny Higginbotham palli oma väravasse saatis.Lõppseisu 4:0 tegi Ji-Sun Park 84. minutil.

1905. aastal loodud Chelsea tuli Inglise meistriks neljandat korda, eelmised tiitlid pärinevad aastast 1955., 2005. ja 2006.