Inglaste kapten oleks rahul ka koleda võiduga

 (14)
Chelsea kapten John Terry valmistumas Liverpooliga mänguks
AP/Scanpix

Inglismaa jalgpallikoondise kapteni John Terry sõnul ei maksa homses Eestiga kohtumises mänguilu midagi ja oluline on teenida vaid kolm võidupunkti.

“Me võime kolmapäeval Eesti vastu hästi mängida, kuid ometi viigistada või isegi kaotada. See oleks lihtsalt mõeldamatu,” sõnas Terry, vahendab BBC Sport.

Ka inglaste väravavaht Paul Robinson tunnistas, et homme võrduks kõik alla võidu täieliku katastroofiga. “Aga olen endiselt kindel, et suudame EM-finaalturniirile jõuda, kuigi oleme end pannud väga raskesse seisu. Samas on meie meeskonnas see kvaliteet olemas, mis võimaldab meil kõik ülejäänud valikmängud võita,” teatas Robinson.

Horvaatia peatreener Slaven Bilic on inglasi hoiatanud, et Tallinnas ei ole võitmine kerge. “Eesti on pallita mängides väga hästi organiseeritud. Neid on raske üle mängida. Palli omades mängivad nad küll vaid pikki palle, kuid samas on nad standardolukordades ohtlikud.”

“Ka muru kvaliteet pole Tallinnas väga hea, rohi on liiga pikk. Kuid see pole väga halb väljak ja seal saab mängida küll,” lisas Bilic.

E-alagrupi tabeliseis:

meeskond mänge punkte
Horvaatia 6 16
Venemaa 6 14
Iisrael 7 14
Inglismaa 6 11
Makedoonia 7 7
Eesti 6 -
Andorra 6 -

Futboliit (talgpall)