Milan asus juhtima 26. minutil, kui Bologna väravavaht Lukasz Skorupski tõrjus küll Zlatan Ibrahimovici löödud penalti, kuid esimesena jõudis lahtisele pallile jaole ja lükkas selle võrku Ante Rebic.

Teise poolaja alguses kasvatas Milani eduseisu Franck Kessie, kui talle usaldati 11 meetri karistuslöögi realiseerimine. Lõppseisu 2:1 vormistas lõpuminutitel Andrea Poli.

Võidu said täna ka teised esikolmikusse kuuluvad meeskonnad. Tiitlikaitsja Torino Juventus alistas Federico Chiesa ja Aaron Ramsey väravatest Sampdoria 2:0, Milano Inter mängis üle Benevento 4:0. Interi eest tegi kahel korral skoori Romelu Lukaku, ühe tabamuse lisas Lautaro Martinez ja ühe omaväravaga patustanud Riccardo Improta.

AC Milan juhib jätkuvalt Milano Interi ees kahe punktiga, mängu vähem pidanud Juventus on liidrist seitsme silma kaugusel.