Kahe suure ajalooga klubi tänane duell oli seda põnevam, et väljaku ääres sai näha kahe värvika treeneri Jose Mourinho ja Jürgen Kloppi duelli.
Kohtumine algas paremini kodumeeskonnale ja Mourinhole, kes juba 4. minutil tänu Ramirese väravale juhtima asus. Vahetult enne esimese poolaja lõppu tõi aga viiginumbrid tabloole Liverpooli brasiillasest poolkaitsja Philippe Coutinho.
74. minutil oli täpne seesama Coutinho, kes kasti äärest kerge rikošetiga palli Asmir Begovici selja taha saatis ning Liverpooli juba 2:1 ette viis. Lõplikult otsustati asjad 2013-14 hooaja hõbedatiimi poolt ligi 10 minutit hiljem, kui nahkkera virutas võrku vigastuspausil naasnud Christian Benteke.
3:1 seisul ka mäng lõppes ja seeläbi muutus veelgi keerulisemaks Mourinho olukord, kes tänavu pidevalt kriitikanoolte alla mattunud on ja pärast seekordset vooru 15. tabelireast veelgi madalamale langeda võib.