Hispaania koondise legend jäi kuueks kuuks jalameheks


Hispaania koondise legend jäi kuueks kuuks jalameheks
Cesc FabregasFoto: REUTERS/SCANPIX

Endine Chelsea, Arsenali ja Barcelona poolkaitsja, praegu Monacos mängiv Cesc Fabregas jäi kuueks kuuks juhiloata, kuna kihutas Lõuna-Londonis 40 miili (64 km/h) alas 68-miilise tunnikiirusega (109 km/h).

Hispaania koondises alates 2006. aastast 110 kohtumist pidanud 32-aastane Fabregas politseile kiiruse ületamisega vahele mullu 4. detsembril. Auto, millega hispaanlane seadust rikkus, oli hall Land Rover.

Maailmameister ja kahekordne Euroopa meister olevat Wimbledoni magistraadi kohtu dokumentide kohaselt politseinikule öelund, et "ei sõitnud nii kiiresti", vahendab BBC Sport.

Lisaks juhiloata jäämisele peab Fabregas tasuma 750 naelsterlingit (836 eurot) trahviraha, katma 35-naelase kohtukulu ja maksma Inglismaa seadustega ette nähtud 75-naelase ohvritasu.

Fabregas ise kohtus kohal ei käinud, sest oli hõivatud töökohustusega Monacos, kus ta pärast Chelseast lahkumist alates tänavu jaanuarist mängib. Mängija esindaja Natalie Bird ütles, et tema klient "vabandab ja avaldab kahetsust". Kiiruse ületamine olevat toimunud "hetkelise keskendumise kaotuse" tagajärjel.

Futboliit (talgpall)