Hispaania jalgpalliliiga jätkub mai lõpus? FC Barcelona peatreener: see on võimatu


Quique Setien
Quique SetienFoto: PAU BARRENA, AFP/Scanpix

FC Barcelona jalgpalliklubi peatreener Quique Setien ei usu, et La Liga hooaeg saab mai lõpus või juunikuus uuesti jätkuda.

Hispaania meistriliigas peatati mängud koroonaviiruse tõttu 10. märtsil, kuid liiga president Javier Tebas teatas eelmisel nädalal, et nad loodavad hooaega jätkata kas 29. mail, 7. juunil või 28. juunil. Seejuures peetaks mängud tühjade tribüünide ees.

Setien leiab, et Hispaania jalgpallijuhid on liiga optimistlikud. "Kõik tahavad hooaja jätkumiseks valmis olla, kuid see ei saa juhtuda enne, kui terviseametnikud on andnud garantii, et see ei tekita uusi probleeme," sõnas Setien neljapäeval Kataloonia raadiojaamale RAC1.

"Ma olen protokolli lugenud ja reaalsus on, et ma ei tea, kuidas seda kavatsetakse ellu viia, minu arust on see teostamatu ja logistiliselt ülikeeruline," lausus Barcelona boss meistriliiga juhtide plaani kohta.

Barcelona oli La Liga katkestamise hetkel liidrikohal ja juhtis Madridi Reali ees kahe punktiga. Hooaja lõpuni jääb veel mängida 11 vooru.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)