Hiiglaslik üleminek Hispaanias: Antoine Griezmann lahkub Atleticost ning siirdub Barcelonasse

 (15)
Hiiglaslik üleminek Hispaanias: Antoine Griezmann lahkub Atleticost ning siirdub Barcelonasse
Antoine GriezmannFoto: Albert Gea, Reuters/Scanpix

Hispaania jalgpalli ootab sel suvel kõigi eelduste kohaselt ees suur ülemineku: Antoine Griezmann andis eile teada, et lahkub pärast viit hooaega Madridi Atleticost.

Klubi postitas sellekohase sõnumiga säutsu Twitterisse eile õhtul. Griezmanni võimalikust lahkumisest ja FC Barcelonaga liitumisest on sahistatud juba aastaid, kuid seni on Prantsusmaa koondise liider Atleticole truuks jäänud. Kuigi tema praegune leping klubiga kehtib 2023. aastani, soovib ta klubist lahkuda.

Hispaania meedia teatel on Griezmann lähedal FC Barcelonaga lepingu sõlmimisele: Barcelona on väidetavalt 28-aastase maailmameistri eest valmis välja käima 125 miljonit eurot. See teeks Griezmannist juba kolmanda mängija, kelle eest Barcelona on viimase kahe aasta jooksul enam kui 100 miljonit eurot välja käinud - Philippe Coutinho maksis neile 160 miljonit eurot, Ousmane Dembele 147 miljonit.

Atletico meeskonda ootavad sel suvel üldse suured muutused: lisaks Griezmannile on tiimist lahkumas veel Juanfran, Lucas Hernandez ja Diego Godin.

Futboliit (talgpall)