Avapoolaja võitis Hertha 1:0, kui 33. minutil oli täpne Matheus Cunha. Teisel poolajal algas aga 20-aastase Haalandi sõu.

Juba 49. minutiks oli norralane viinud Dortmundi 2:1 juhtima. 62. minutil vormistas Haaland kübaratriki. Teise poolaja keskel kasvatas Raphael Guerreiro Dortmundi eduseisu veelgi. 79. minutil realiseeris Cunha penalti, vähendades võõrustajate eduseisu, aga kõigest loetud hetked hiljem tegi Haaland juba seisuks 5:2.

Haalandi nimel on tänavusel hooajal kõikide sarjade peale 12 mänguga 15 väravat. Dortmundis on aga vaikselt nime tegemas juba uus ründetalent. Nimelt sekkus 85. minutil Haalandi asemel vahetusest mängu Saksamaa kodakondsusega Youssoufa Moukoko, kellest sai 16 aasta ja ühe päeva vanusena Bundesliga ajaloo noorim mängija.

Moukoko on seni teinud tegusid noorteliigades. Mullu jäi Bundesliga U19 liigas noormängija arvele 20 mänguga 34 väravat.

Dortmund kerkis võiduga tabelis teiseks, punktiga ollakse maas Müncheni Bayernist. Bayern tegi laupäeval 1:1 viigi Bremeni Werdeniga.