Futsali meistrivõistlustel peetud 4 vooru

 (1)
I alagrupis pole kaotusekibedust tundnud Tarvastu JK, kuid ühe vähem peetud mängu juures on meeskonnal koos Võru JK-ga võrdselt 9 punkti.

Põnev on seis II alagrupis, kus kõik esindused on juba punkte loovutanud. Liidrikohal jätkab JK Püsivus Kohila, kellele järgnevad Rummu Dünamo, FC Risti ja LiVal Tallinn.

III alagrupis on seni vastastest üle olnud FC Ararat, kellel kirjas neli võitu ning seda väravate vahega 44:15. Ühe kaotuse on kogunud Rapla JK Atli.

IV alagrupis on vaid võite tunnistanud võistkond Betoon, kellele järgnevad ühe kaotuse saanud FC Anzhi ning suurklubide FC Flora ja FC TVMK saalijalgpalli esindused.

IV vooru tulemused koos turniiritabelitega: (veerandfinaalidesse pääsevad iga alagrupi 2 paremat)

I alagrupp

01.12 Rolling Doors — Põltsamaa JK Sport 4:7
03.12 FC Warrior Valga — Võru JK 3:11

1. Võru JK 4 3 0 1 71:30 9
2. Tarvastu JK 3 3 0 0 49:27 9
3. FC Warrior Valga 3 1 0 2 18:30 3
4. Põltsamaa JK Sport 3 1 0 2 22:40 3
5. Rolling Doors 3 0 0 3 13:46 0

II alagrupp

03.12 Dünamo Rummu — FC Risti 7:8
03.12 JK Püsivus Kohila — Saku JK 14:5
03.12 LiVal Sport — JK Piraaja Tallinn 13:12

1. JK Püsivus Kohila 4 3 0 1 42:30 9
2. Rummu Dünamo 4 3 0 1 29:23 9
3. FC Risti 4 2 0 2 34:32 6
4. LiVal Tallinn 4 2 0 2 37:37 6
5. JK Piraaja Tallinn 4 1 0 3 35:40 3
6. Saku JK 4 1 0 3 19:34 3

III alagrupp

02.12 Aseri SK — JK Tondi 7:9
03.12 Rapla JK Atli — FC HansaNet.ee 18:2
04.12 JK Piraaja II Kehra — FC Ararat 0:11

1. FC Ararat 4 4 0 0 44:15 12
2. Rapla JK Atli 4 3 0 1 34:14 9
3. JK Tondi 4 2 0 2 26:25 6
4. JK Piraaja II 4 2 0 2 16:25 6
5. Aseri SK 4 1 0 3 28:33 3
6. FC HansaNet.ee 4 0 0 4 13:49 0

IV alagrupp

02.12 FC TVMK — FC Anzhi 12:15
02.12 JK Jalgpallihaigla — FC Twister 13:7
02.12 Betoon — FC Flora Tallinn 11:6

1. Betoon 4 4 0 0 57:28 12
2. FC Anzhi 4 3 0 1 46:22 9
3. FC Flora 4 2 0 2 78:30 6
4. FC TVMK 4 2 0 2 47:43 6
5. JK Jalgpallihaigla 4 1 0 3 33:64 3
6. FC Twister 4 0 0 4 17:91 0

Futboliit (talgpall)