FOTOD | Müncheni Bayern alustas kõiki ohutusnõudeid järgides uuesti treeninguid, isegi fotograafid hoidsid 1,5-meetriseid vahesid

 (16)
FOTOD | Müncheni Bayern alustas kõiki ohutusnõudeid järgides uuesti treeninguid, isegi fotograafid hoidsid 1,5-meetriseid vahesid
Fotograafid ja kaameramehed Müncheni Bayerni treeningkeskuses.Foto: LUKAS BARTH-TUTTAS, EPA

Saksamaa jalgpalliklubi Müncheni Bayern alustas esimest korda pärast hooaja pooleli jätmist treeninguid, mis viiakse läbi kõiki praeguse aja ohutus- ja hügieeninõudeid järgides.

Märtsis Bundesligat pausile pandud Saksamaa vutijuhid soovitasid klubidel teha ka treeningutes paus kuni 5. aprillini. Päev pärast soovitatud aja lõppu olid Bayerni staarid juba muru peal.

Bayern teatas pressiteates, et treeningutel järgitakse rangelt kõiki hügieeninõudeid ning treeningute alustamine on kooskõlastatud vastavate ametivõimudega. Ühtegi kõrvalist isikut klubi treeningkeskuse ustest sisse ei lasta. Küll aga lubati treeningut aia tagant pildistada fotograafidel, kelle jaoks oli aia külge kruvitud silt, mis kutsus üles piltnikke teineteisega 1,5-meetrist vahet hoidma.

"Väga ebatavaline tunne oli täna väikestes gruppides treenida, aga ühtlasi oli kena poisse jälle näha," ütles Bayerni kapten Manuel Neuer klubi kodulehel. "Tahaksin tänada klubi ja kõiki abilisi, kes võimaldasid meil sel keerulisel ajal uuesti jalgpallitreeningutele naasta."

Futboliit (talgpall)