Rootslane viis 20. minutil külalised juhtima. Teise poolaja alguses duubeldas Ibrahimović Milani eduseisu.

63. minutil lõi Dries Mertens Napoli poolelt ühe värava tagasi, aga kõigest kaks minutit hiljem tabas neid tagasilöök, kui teise kollase kaardi teenis Tiemoue Bakayoko. 3:1 lõppseisu vormistas vahetusest sekkunud Jens Hauge, kes oli täpne mängu viiendal lisaminutil. Nii oligi Milani esimene võit võõrsil Napoli üle viimase kümne aasta jooksul tõsiasi.

Ibrahimovići ja Co jaoks oli tõrvatilgaks meepotis Rootsi ründetähe reievigastus, mille tõttu ta 79. minutil välja vahetati. 39-aastane Ibrahimović on löönud Serie A-s kaheksa vooruga juba kümme väravat. Kusjuures kaks mängu pidi mees koroonaviiruse tõttu vahele jätma. Ühtlasi sai temast vanim mängija, kes suutnud kaheksa vooruga kümne tabamuseni jõuda.

Milan jätkab Serie A-s liidrina, olles kogunud 20 punkti. Kahe silmaga jääb neist maha Sassuolo ja kolmega AS Roma. Napoli on 14 punktiga kuues.