Kadrioru staadionil 120 pealtvaataja ees peetud kohtumises oli Levadial väga hea võimalus mängu juhtima minna 10. minutil, kuid Konstantin Vassiljev ei suutnud realiseerida 11 meetri karistuslööki.

Levadia väravaarve avas Indrek Zelinski 58. minutil, kuus minutit hiljem realiseeris sama mees ka penalti ja kohtumise saatus oli sisuliselt otsustatud. Tartu Maagi auvärava lõi normaalaja viimasel mänguminutil Siksten Kasimir.

Teistes kolmapäeval toimunud meistriliiga mängudes alistas Tallinna TVMK Viljandi linnastaadionil kohaliku Tuleviku 4:1, Tartu Tammeka Tamme staadionil Valga Warriori 5:0, Narva Trans Maardu linnastaadionil Lasnamäe Ajaxi 5:0 ja FC Flora Pärnu Kalevi staadionil kohaliku Vapruse 4:1.

FC Levadial on nüüd 74, Transil 67, Floral 63, TVMK-l 59, Tammekal 41, Maagil 40, Vaprusel 27, Ajaxil 17, Tulevikul 13 ja Valgal 10 punkti. Levadia ja Flora on pidanud seejuures ühe kohtumise vähem.