Levadia väravad lõid Deniss Malov (2), Nikita Andrejev ja Vitali Gussev. Kalevi väravavaht Janno Hermanson tõrjus 39. minutil Konstantin Nahki penalti.

Teistes tänastes mängudes nahutas Sillamäe Kalev Tartus kohalikku JK Tammekat koguni 8:0 ja jätkab samuti täiseduga. Paide linnameeskond ja FC Kuressaare mäng lõppes 0:0, Nõmme Kalju ei suutnud Viljandi Tuleviku vastu enamat 1:1 viigist. Viimased 20 minutit mängis Nõmme seejuures kodustaadionil vähemuses, sest Jevgeni Novikov sai teise kollase kaardi. Viljandi viigivärava lõi Juri Jevdokimov kaks minutit enne lõpuvilet.

Täna mängivad veel FC Flora ja Narva Trans.

Täisedu 9 punktiga jätkavad kolme vooru järel Tallinna Levadia ja Sillamäe Kalev. Mängu vähem pidanud Narva Transil on 6 silma.