Kunstmuruväljakul tugevas vihmasajus peetud mängus läksid 1990. aastal sündinud floralased 3:0 juhtima ning lasid teisel poolajal endile tagasi lüüa 2 väravat. Lõppskooriks jäi 3:2 Florale, vahendab Sportnet.

Rohesärkide eest olid resultatiivsed Henri Anier (39., 51.) ja Alen Stepanjan (44.), Roda väravad tulid 76. ja 79. minutil.

FC Flora Saksamaa — Hollandi turnee lõppeb 23. augustil sõprusmänguga Bayer Leverkuseni vastu.

FC Flora koosseis: Steven Karp, Henrik Harak, Indrek Romet, Kaspar Kaldoja, Meelis Peitre, Raido Reinsalu, Alen Stepanjan, Janar Toomet, Henri Anier, Olavi Ojamaa, Sander Rõivassepp, Risto Kanarbik, Risto Leemets, Mikk Reintam, Kevin Paavo, Richard Vald, Joosep Voog, Norman Öövel, Tauri Tamkivi, Henrik Ojamaa. Treener: Zaur Tšilingarašvili.