Flora viis 20. minutil juhtima Martin Vunk ning lõppseisu vormistas neljandal lisaminutil Jarmo Ahjupera, vahendab ETVSport.

Tallinna Levadia oli koduplatsil 5:0 parem Viljandi Tulevikust. Võitjate väravad lõid Tihhon Šišov (30. minutil), Indrek Zelinski (40.), Nikita Andrejev (57. ja 90.) ning Marius Dovydenas (86.).

Narva Trans jäi võõrsil Lasnamäe Ajaxi vastu kaotusseisu, kuid võitis siiski 3:1. 30. minutil viis Šahrijar Abdullajev Ajaxi ette kuid kaheksa minutit hiljem Oleg Gorjatšov penaltist viigistas. Poolaja lõpus (43. ja 44. minutil) kindlustasid Dmitri Lipartovi ja Maksim Gruznovi väravad Transile võidu.

Tartu Maag Tammeka jäi koduväljakul kaotusseisu Tallinna Kalevi vastu, kuid võitis lõpuks 4:1. Võitjate väravad lõid Siksten Kasimir (45.), Jaanus Sirel (50.), Kristjan Tiirik (78.) ning Nikolai Lõsanov (90.). Kalevi eest oli resultatiivne Tiit Tikenberg (13.).

Pärnu Vaprus alistas 2:0 FC Kuressaare. Väravad lõid Ivan Velikopolje (40.) ja Indrek Joost (90.).