Barcelona alistas kolmapäeva hilisõhtul 1/8-finaali korduskohtumises Xavi Hernandezi väravast võõrsil 1:0 Sevilla, ent sellest jäi väheks, vahendab sport.err.ee

Avakohtumise Barcelonas oli 2:1 võitnud Sevilla, kes pääses tänu võõrsil löödud enamale väravate arvule ka edasi.

Vapralt võitles kolmapäeval ka eelmise ringi üllataja Alcoron, kes mängis võõrsil 0:0 viiki Racing Santanderiga. Avakohtumises saadud 3:2 võit viis edasi siiski Santanderi meeskonna.

Väikese imega sai hakkama Getafe, kes avamängu 1:2 kaotusele vaatamata võitis kodus Malagat 5:1 ning pääses samuti veerandfinaali. Seni on ainsana madalama liiga meeskondadest veerandfinaali pääsenud Celta Vigo, kes alistas teisipäeval Villarreali 1:0 ning võitis kokkuvõttes 2:1.