Liverpooli klubi jäi küll 57. minutil Paul Scharneri väravast kaotusseisu, kuid viis minutit hiljem Louis Saha viigistas ning kohtumise lõpuhetkil realiseeris Leighton Baines Evertoni kasuks määratud penalti, vahendab Sportnet.

Esimesed kolm punkti kergitasid kolm mängu pidanud Evertoni nüüd tabelis 16. kohale.

Nullid on endiselt tabelis kahel klubil, neist punase laterna võttis Evertonilt üle Portsmouth, kes kaotas pühapäeval kodus Manchester Cityle 0:1.

Kolmanda võidu teeninud City kasuks lõi liigas juba kolmanda värava suvel Arsenalist hangitud Emmanuel Adebayor, seekord pooletunise mängu järel.

Kolmandas pühapäeval peetud mängus oli Aston Villa kodus parem Fulhamist 2:0.

Birminghami klubi pääses juhtima juba kolmandal minutil John Pantsili omaväravast, 2:0 tegi Gabriel Agbonlahor 59. minutil.