Domžales 2900 pealtvaataja ees toimunud kohtumise ainus värav sündis 34. minutil penaltist, mille realiseeris Klemen Lavric. Eesti ei suutnud väravavõimalusi kuigi palju luua, penalti määrati selle eest, et Tihhon Šišov hoidis vastast karistusalas kinni.

90. minutil tuli platsile Martin Reim, kes on nüüd rahvuskoondist esindanud 150 korda. Euroopas on samasuguse saavutusega hakkama saanud vaid Saksamaa legendaarne mängija Lothar Matthäus. Maailmarekord on aga Mohamed Al Deayea käes, kes on Saudi Araabia eest ametlikes mängudes platsile jooksnud 181 korda.

Laupäeval oli Eesti jalgpallikoondis kaotanud Hispaanias Poola meeskonnale 0:4.

Eesti alagrupikaaslased euro 2008 valiksarjas olid eile samuti võistlustules. Venemaa alistus võõrsil Hollandile 1:4, Inglismaa kaotas kodus 0:1 Hispaaniale, Horvaatia võitis 2:1 Norrat, Makedoonia 1:0 Albaaniat, Iisrael viigistas 1:1 Ukrainaga ja Andorra 0:0 Armeeniaga.

Meeskondade koosseisusd:
Sloveenia: Samir Handanovic, Branko Ilic (61. Suad Filekovic), Bojan Jokic, Matej Mavric, Boštjan Cesar, Goran Šukalo (74. Anton Žlogar), Robert Koren (46. Andrej Komac), Nastja Ceh (86. Fabijan Cipot), Milivoje Novakovic (46. Ermin Rakovic), Klemen Lavric, Valter Birsa (81. Zlatko Dedic).

Eesti: Mart Poom, Tihhon Šišov (70. Teet Allas), Andrei Stepanov, Alo Bärengrub (83. Oliver Konsa), Dmitri Kruglov, Taavi Rähn, Gert Kams (74. Andres Oper), Ragnar Klavan, Tarmo Neemelo (79. Raio Piiroja), Aleksandr Dmitrijev (90. Martin Reim), Sergei Terehhov (67. Andrei Sidorenkov).