Saksamaa läks Manuel Fischeri ja Sebastian Tyrala väravatest 12. mänguminutiks 2:0 juhtima, seitse minutit hiljem vähendas Kaimar Saag Eesti kaotusnumbrid 1:2-le.

37. minutil lõi Tyrala teise värava, avapoolaja võitis Sergei Evljuskini realiseeritud penalti järel Saksamaa 4:1. Teisel poolajal jõudsid sakslastest väravani Dennis Schmidt korra ja Max Kruse kahel korral kohtumise lõpuminutitel, Eesti poolel lõi teise värava Ken Kallaste 85. minutil (siis seisuks 2:5).

Eesti ja Saksamaaga on ühes EM-valikgrupis ka Šotimaa ning Bosnia ja Hertsegoviina.

Meeskondade koosseisud:
Eesti U-19: Stanislav Pedõk, Mihkel Gull (19. Kristjan Suurjärv), Tanel Võtti, Igor Morozov, Taijo Teniste, Eino Puri, Sander Puri, Andre Frolov (67. Ats Sillaste), Kaimar Saag, Daniil Ratnikov (Sergei Zenjov), Ken Kallaste

Saksamaa U19: Ralf Fahrmann, Daniel Schwaab, Arne Feick, Alexander Eberlein, Sergej Evljuskin, Daniel Halfar (60. Dennis Schmidt), Sebastian Tyrala, Manuel Fischer (46. Max Kruse), Mesut Ozil, Benedikt Howedes, Manuel Konrad